Thermark

Hledat

Přejdi na obsah

LMM6046

Produkty > Na kovy

LMM6046 Černá na kov

Použití:
Černá pasta LMM6046, výrobek řady CerMark LMM 6000, je alternativou pro vytvoření černého značení na eloxovaných kovech a neeloxovaném hliníku. Pasta LMM6046 byla speciálně navržena k vytvoření trvalého značení na eloxovaných površích i přes nestálou kvalitu eloxovaných materiálů. Obecně však TherMark doporučuje pásku LMM6018.LF ke značení eloxovaného hliníku, neboť vytváří tmavší a rovnoměrnější značení než LMM6046.

Podobně doporučujeme ke značení hliníku také LMM14, neboť rovněž vytváří dokonalejší značení než LMM6046. Protože LMM6046 má poněkud omezené možnosti a jeho použití je náročnější,doporučujeme LMM6046 jen stávajícím uživatelům, kteří nechtějí přejít na LMM6018.LF nebo LMM14.

Doporučené materiály:
LMM6046 je možné použít na (ne)eloxovaný hliník. Pasta LMM6046 je vhodná pouze na tyto dva materiály.


Eloxovaný a neeloxovaný hliníkDoporučené lasery:
LMM6046 lze použít jak u laseru CO2, tak u pevnolátkového laseru.

Ředění:
LMM6046 se ředí v závislosti na způsobu aplikace.

Aplikace spray-tool:
Doporučený poměr 1:1 (1 díl LMM6046 a 1 díl denaturovaného alkoholu), zkontrolujte si v návodu tloušťku materiálu pro Váš model

Aplikace štětcem:
D
oporučený poměr 2:1 (2 díly LMM6046 a 1 díl denaturovaného alkoholu)


Způsob aplikace:
Ujistěte se, že povrch materiálu je čistý, zbavený mastnoty, chemikálií, prachu a lakového nátěru.

Aplikace spray-tool:
Pokud nanášíte LMM6046 spray-tool. Nastříkejte rovnoměrně ve vzdálenosti 25 cm od povrchu a pohybujte sprejem ze strany na stranu, abyste pokryli celou plochu materiálu. Ujistěte se, že materiál není na spodní straně vidět. Pro vytvoření požadované vrstvy obvykle stačí nastříkat 2-3x. Nastříkejte jednou nebo dvakrát podle potřeby. Pro dosažení optimálního značení se doporučuje nanést na povrch středně silnou vrstvu, zejména u eloxovaných povrchů.

Aplikace štětcem:
Pokud nanášíte LMM6046 štětcem. Použijte asi 2,5 cm silný štětec. Naneste hladkým rovným tahem.

Poznámka:
Při aplikaci se doporučuje použít spíše airbrush než štětec. Při použití štětce může být obtížné vytvořit na materiálu hladkou rovnoměrnou vrstvu, která je důležitá pro dosažení finálního výsledku značení. Aplikaci štětcem doporučujeme pouze v případě, že nemáte airbrush nebo nanášíte na malou plochu.


Čas a způsob schnutí:
Na vzduchu je LMM6046 suchá za běžných podmínek za 1 minutu. Pokud schne příliš dlouho, můžete pro urychlení sušení použít vysoušeč vlasů nebo teplovzdušný ventilátor. LMM6046 lze vysušit běžným vysoušečem vlasů do 5 sekund.

Nastavení laseru:
Dvě nejdůležitější veličiny, které je třeba sledovat u každého laseru při použití materiálů Thermark, jsou výkon a rychlost. V závislosti na tom, jaký laser používáte, můžete sledovat další relevantní veličiny, např. ohniskovou délku čočky, PPI, DPI, Hz. Pokud se chcete dozvědět více informací o nastavení laseru, klikněte na odkaz níže pro stažení tabulky doporučených nastavení pro LMC6046 na různé materiály.

Tabulka nastavení laseru pro LMC6046

Vzhled výrobku:
LMM6046 je jasně žlutá tekutina, která má viskozitu jako klíh. Může trochu tuhnout, proto je třeba ji před použitím zamíchat.

Naneste jednou na materiál a nechte uschnout. LMM6046 vytvoří jasně žlutou vrstvu. Pasta je odolná vůči dotyku nebo náhodnému otěru, ale je rozpustná ve vodě a při jakémkoliv kontaktu s
vlhkými předměty dochází k jejímu setření.

Skladování:
Všechny výrobky LMM6046 by měly být skladovány mezi 5 až 35°C na tmavém a suchém místě.


Prodej:

LMM6046.10

303,- s DPH

koupit

LMM6046.50

1990,- s DPH

koupit

Home Page | Produkty | FAQs | Kontakt | Mapování stránky


Pod nabídky:


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku