Thermark

Hledat

Přejdi na obsah

LMC98

Produkty > Na sklo/keramika

LMC98 Bílá na keramiku/sklo

Použití:
Pasta LMC98 se doporučuje k vytvoření bílého značení na sklo a keramiku. LMC98 schne velmi rychle.

Doporučené materiály:
Pomocí LMC98 lze značit velké množství materiálů ze skla a keramiky. Dříve byla pasta používána ke značení různých druhů skla v průmyslové výrobě, např. u předních skel aut, laboratorních přístrojů, zrcadlového skla, skleněných ampulí. Může se používat také k dekorativním účelům na lahve, sklenice na víno a plakety. Také nachází uplatnění na keramických výrobcích jako je sanitární zařízení, materiály pro elektroniku a obkladů a dlažeb.


Sklo
KeramikaDoporučené lasery:
LMC98 lze použít jak u laseru CO2, tak u pevnolátkového laseru.

Ředění:
LMC98 se ředí v závislosti na způsobu aplikace.

Aplikace spray-tool:
D
oporučený poměr 1:3 (1 díl LMC98 a 3 díly denaturovaného alkoholu), zkontrolujte si v návodu tloušťku materiálu pro Váš model

Aplikace štětcem:
D
oporučený poměr 1:2 (1 díl LMC98 a 2 díly denaturovaného alkoholu)


Způsoby aplikace:
Ujistěte se, že povrch materiálu je čistý, zbavený mastnoty, chemikálií, prachu a lakového nátěru.

Aplikace spray-tool:
Pokud nanášíte LMC98 spray-tool nastříkejte rovnoměrně ve vzdálenosti 25 cm od povrchu a pohybujte sprejem ze strany na stranu, abyste pokryli celou plochu materiálu. Ujistěte se, že materiál není na spodní straně vidět. Nastříkejte jednou nebo dvakrát podle potřeby. U LMC98 je potřeba nanést dostatečně silnou vrstvu, pravděpodobně bude nutné nastříkat vícekrát.

Aplikace štětcem:
Pokud nanášíte LMC98 štětcem, použijte asi 2,5 cm silný štětec. Naneste hladkým, rovným tahem.

Poznámka:
Při aplikaci se doporučuje použít spíše airbrush než štětec. Při použití štětce může být obtížné vytvořit na materiálu hladkou, rovnoměrnou vrstvu, která je důležitá pro dosažení finálního výsledku značení. Aplikaci štětcem doporučujeme pouze v případě, že nemáte airbrush nebo nanášíte na malou plochu.Čas a způsob schnutí:
Na vzduchu je LMC98 suchá za běžných podmínek za 3 - 4 minuty. Pokud schne příliš dlouho, můžete pro urychlení sušení použít vysoušeč vlasů nebo teplovzdušný ventilátor. LMC98 lze vysušit běžným vysoušečem vlasů do 20 sekund.

Nastavení laseru:
Pokud používáte značící materiály Thermark, dvě nejdůležitější veličiny, které je třeba sledovat u každého laseru je výkon a rychlost. Jsou však také jiné relevantní veličiny v závislosti na tom, jaký laser používáte např. ohnisková délka čočky, rozlišení (DPI,PPI, Hz). Pokud si chcete přečíst více informací o nastavení laseru, klikněte na odkaz níže pro stažení tabulky doporučených nastavení u LMC 98 pro různé materiály.

Tabulka nastavení laseru pro LMC98

Vzhled výrobku:
LMC98 je jasně bílá tekutina, která je hustá jako jogurt. Před použitím je třeba ji zředit a promíchat, ale barva zůstává i po zředění bílá.

Naneste jednou na materiál a nechte uschnout, LMC98 vytvoří bílou vrstvu.


Skladování:
Všechny LMC výrobky by měly být skladovány mezi 5 až 35°C na tmavém a suchém místě.

Prodej:

LMC98.10

303,- s DPH

koupit

LMC98.50

1990,- s DPH

koupit

Home Page | Produkty | FAQs | Kontakt | Mapování stránky


Pod nabídky:


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku