Thermark

Hledat

Přejdi na obsah

LMC94

Produkty > Na sklo/keramika

LMC94 Imitace rytí/bilá na sklo

Použití:
Pasta LMC94 se doporučuje k vytvoření imitace rytí na sklo. LMC94 schne velmi rychle.

Doporučené materiály:
Pomocí LMC94 lze značit velké množství materiálů ze skla. Dříve byla pasta používána ke značení různých druhů skla v průmyslové výrobě, např. u předních skel aut, laboratorních přístrojů, zrcadlového skla, skleněných ampulí. Může se používat také k dekorativním účelům na lahve, sklenice na víno a plakety.


Sklo


Doporučené lasery:
LMC94 lze použít jak u laseru CO2, tak u pevnolátkového laseru.

Ředění:
LMC94 se ředí v závislosti na způsobu aplikace.

Aplikace spray-tool:
D
oporučený poměr 3:1 (3 díly LMC94 a 1 díl denaturovaného alkoholu), zkontrolujte si v návodu tloušťku materiálu pro Váš model


Způsoby aplikace:
Ujistěte se, že povrch materiálu je čistý, zbavený mastnoty, chemikálií, prachu a lakového nátěru.

Aplikace spray-tool:
Pokud nanášíte LMC94 spray-tool nastříkejte rovnoměrně ve vzdálenosti 25 cm od povrchu a pohybujte sprejem ze strany na stranu, abyste pokryli celou plochu materiálu. Ujistěte se, že materiál není na spodní straně vidět. Nastříkejte jednou nebo dvakrát podle potřeby. U LMC94 je potřeba nanést dostatečně silnou vrstvu, pravděpodobně bude nutné nastříkat vícekrát.

Aplikace štětcem:
Pokud nanášíte LMC94 štětcem, použijte asi 2,5 cm silný štětec. Naneste hladkým, rovným tahem.

Poznámka:
Při aplikaci se doporučuje použít spíše airbrush než štětec. Při použití štětce může být obtížné vytvořit na materiálu hladkou, rovnoměrnou vrstvu, která je důležitá pro dosažení finálního výsledku značení. Aplikaci štětcem doporučujeme pouze v případě, že nemáte airbrush nebo nanášíte na malou plochu.Čas a způsob schnutí:
Na vzduchu je LMC34 suchá za běžných podmínek za 5 minut. Pokud schne příliš dlouho, můžete pro urychlení sušení použít vysoušeč vlasů nebo teplovzdušný ventilátor. LMC94 lze vysušit běžným vysoušečem vlasů do 35 sekund.

Nastavení laseru:
Pokud používáte značící materiály Thermark, dvě nejdůležitější veličiny, které je třeba sledovat u každého laseru je výkon a rychlost. Jsou však také jiné relevantní veličiny v závislosti na tom, jaký laser používáte např. ohnisková délka čočky, rozlišení (DPI,PPI, Hz). Pokud si chcete přečíst více informací o nastavení laseru, klikněte na odkaz níže pro stažení tabulky doporučených nastavení u LMC 94 pro různé materiály.

Tabulka nastavení laseru pro LMC94

Vzhled výrobku:
LMC94 je jasně bílá tekutina, která je hustá jako mléko. Před použitím je třeba ji zředit a promíchat, ale barva zůstává i po zředění bílá.

Naneste jednou na materiál a nechte uschnout, LMC94 vytvoří bílou vrstvu.


Skladování:
Všechny LMC výrobky by měly být skladovány mezi 5 až 35°C na tmavém a suchém místě.

Prodej:

LMC94.10

303,- s DPH

koupit

LMC94.50

1990,- s DPH

koupit

Home Page | Produkty | FAQs | Kontakt | Mapování stránky


Pod nabídky:


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku