Thermark

Hledat

Přejdi na obsah

LMC74

Produkty > Na sklo/keramika

LMC74 žlutá na keramiku/sklo

Použití:
Pasta LMC74 se doporučuje k vytvoření žlutého značení na sklo a keramiku. LMC74 schne velmi rychle.

Doporučené materiály:
Pomocí LMC74 lze značit velké množství materiálů ze skla a keramiky. Dříve byla pasta používána ke značení různých druhů skla v průmyslové výrobě, např. u předních skel aut, laboratorních přístrojů, zrcadlového skla, skleněných ampulí. Může se používat také k dekorativním účelům na lahve, sklenice na víno a plakety. Také nachází uplatnění na keramických výrobcích jako je sanitární zařízení, materiály pro elektroniku a k dekoraci obkladů a dlažeb.


Sklo
KeramikaDoporučené lasery:
LMC74 lze použít jak u laseru CO2, tak u pevnolátkového laseru.

Ředění:
LMC74 se ředí v závislosti na způsobu aplikace.

Aplikace spray-tool:
D
oporučený poměr 1:1,25 (1 díl LMC74 a 1,25 dílu denaturovaného alkoholu), zkontrolujte si v návodu tloušťku materiálu pro Váš model

Aplikace štětcem:
D
oporučený poměr 1,5:1 (1,5 dílu LMC74 a 1 díl denaturovaného alkoholu)


Způsoby aplikace:
Ujistěte se, že povrch materiálu je čistý, zbavený mastnoty, chemikálií, prachu a lakového nátěru.

Aplikace spray-tool:
Pokud nanášíte LMC74 spray-tool nastříkejte rovnoměrně ve vzdálenosti 25 cm od povrchu a pohybujte sprejem ze strany na stranu, abyste pokryli celou plochu materiálu. Ujistěte se, že materiál není na spodní straně vidět. Nastříkejte jednou nebo dvakrát podle potřeby. U LMC74 je potřeba nanést dostatečně silnou vrstvu, pravděpodobně bude nutné nastříkat vícekrát.

Aplikace štětcem:
Pokud nanášíte LMC74 štětcem, použijte asi 2,5 cm silný štětec. Naneste hladkým, rovným tahem.

Poznámka:
Při aplikaci se doporučuje použít spíše airbrush než štětec. Při použití štětce může být obtížné vytvořit na materiálu hladkou, rovnoměrnou vrstvu, která je důležitá pro dosažení finálního výsledku značení. Aplikaci štětcem doporučujeme pouze v případě, že nemáte airbrush nebo nanášíte na malou plochu.Čas a způsob schnutí:
Na vzduchu je LMC74 suchá za běžných podmínek za 1 - 2 minuty. Pokud schne příliš dlouho, můžete pro urychlení sušení použít vysoušeč vlasů nebo teplovzdušný ventilátor. LMC74 lze vysušit běžným vysoušečem vlasů do 15 sekund.

Nastavení laseru:
Pokud používáte značící materiály Thermark, dvě nejdůležitější veličiny, které je třeba sledovat u každého laseru je výkon a rychlost. Jsou však také jiné relevantní veličiny v závislosti na tom, jaký laser používáte např. ohnisková délka čočky, rozlišení (DPI,PPI, Hz). Pokud si chcete přečíst více informací o nastavení laseru, klikněte na odkaz níže pro stažení tabulky doporučených nastavení u LMC 74 pro různé materiály.

Tabulka nastavení laseru pro LMC74

Vzhled výrobku:
LMC74 je jasně žlutá tekutina, která je hustá jako jogurt. Před použitím je třeba ji zředit a promíchat, ale barva zůstává i po zředění žlutá.

Naneste jednou na materiál a nechte uschnout, LMC74 vytvoří žlutou vrstvu.


Skladování:
Všechny LMC výrobky by měly být skladovány mezi 5 až 35°C na tmavém a suchém místě.

Prodej:

LMC74.10

303,- s DPH

koupit

LMC74.50

1990,- s DPH

koupit

Home Page | Produkty | FAQs | Kontakt | Mapování stránky


Pod nabídky:


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku