Thermark

Hledat

Přejdi na obsah

LMC6062

Produkty > Na sklo/keramika

LMC6062 Zelená na keramiku/sklo

Použití:
LMC6062P se doporučuje k vytvoření zeleného značení na sklo a keramikuLMC6062P schne velmi rychle.

Doporučené materiály:
Pomocí LMC6062P lze značit velké množství materiálů ze skla a keramiky. Dříve byla pasta používána ke značení různých druhů skla v průmyslové výrobě, např. u předních skel aut, laboratorních přístrojů, zrcadlového skla, skleněných ampulí. Může se používat také k dekorativním účelům na lahve, sklenice na víno a plakety. Také nachází uplatnění na keramických výrobcích jako je sanitární zařízení, materiály pro elektroniku a k dekoraci obkladů a dlažeb.


Sklo
KeramikaDoporučené lasery:
LMC6062P lze použít jak u laseru CO2, tak u pevnolátkového laseru.

Ředění:
LMC60062P se ředí v závislosti na způsobu aplikace.

Aplikace spray-tool:
D
oporučený poměr 2:3 (2 díly LMC6062P a 3 díly denaturovaného alkoholu), zkontrolujte si v návodu tloušťku materiálu pro Váš model

Aplikace štětcem:
D
oporučený poměr 1:2 (1 díl LMC6062P a 2 díly denaturovaného alkoholu)

Způsoby aplikace:
Ujistěte se, že povrch materiálu je čistý, zbavený mastnoty, chemikálií, prachu a lakového nátěru.

Aplikace spray-tool:
Pokud nanášíte LMC6062P spray-tool nastříkejte rovnoměrně ve vzdálenosti 25 cm od povrchu a pohybujte sprejem ze strany na stranu, abyste pokryli celou plochu materiálu. Ujistěte se, že materiál není na spodní straně vidět. Nastříkejte jednou nebo dvakrát podle potřeby. U LMC6062P je potřeba nanést dostatečně silnou vrstvu, pravděpodobně bude nutné nastříkat vícekrát.

Aplikace štětcem:
Pokud nanášíte LMC6062P štětcem, použijte asi 2,5 cm silný štětec. Naneste hladkým, rovným tahem.

Poznámka:
Při aplikaci se doporučuje použít spíše airbrush než štětec. Při použití štětce může být obtížné vytvořit na materiálu hladkou, rovnoměrnou vrstvu, která je důležitá pro dosažení finálního výsledku značení. Aplikaci štětcem doporučujeme pouze v případě, že nemáte airbrush nebo nanášíte na malou plochu.

Čas a způsob schnutí:
Na vzduchu je LMC6062P suchá za běžných podmínek za 3-4 minuty. Pokud schne příliš dlouho, můžete pro urychlení sušení použít vysoušeč vlasů nebo teplovzdušný ventilátor. LMC6062P lze vysušit běžným vysoušečem vlasů do 10 sekund.

Nastavení laseru:
Pokud používáte značící materiály Thermark, dvě nejdůležitější veličiny, které je třeba sledovat u každého laseru je výkon a rychlost. Jsou však také jiné relevantní veličiny v závislosti na tom, jaký laser používáte např. ohnisková délka čočky, rozlišení (DPI,PPI, Hz). Pokud si chcete přečíst více informací o nastavení laseru, klikněte na odkaz níže pro stažení tabulky doporučených nastavení u LMC 6062P pro různé materiály.

Tabulka nastavení laseru pro LMC6062P

Vzhled výrobku:
LMC6062P je zelená tekutina, která je hustá jako rajčatová štáva. Před použitím je třeba ji zředit a promíchat, ale barva zůstává i po zředění zelená.
Naneste jednou na materiál a nechte uschnout, LMC6062P vytvoří zelenou vrstvu.

Skladování:
Všechny LMC výrobky by měly být skladovány mezi 5 až 35°C na tmavém a suchém místě.

Prodej:

LMC6062.10

303,- s DPH

koupit

LMC6062.50

1990,- s DPH

koupit

Home Page | Produkty | FAQs | Kontakt | Mapování stránky


Pod nabídky:


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku