Thermark

Hledat

Přejdi na obsah

LMC6001

Produkty > Na sklo/keramika

LMC6001 Bronzová na keramiku/sklo

Použití:
Pasta LMC6001P se doporučuje k vytvoření bronzového značení na sklo a keramiku. Matná tmavě hnědá barva LMC6001P schne rychle. Nátěr je dobře odolný k náhodnému otěru, ale lze ho snadno setřít vlhkým předmětem.

Doporučené materiály:
Pomocí LMC6001P lze značit velké množství materiálů ze skla a keramiky. Dříve byla pasta používána ke značení různých druhů skla v průmyslové výrobě, např. u předních skel aut, laboratorních přístrojů, zrcadlového skla, skleněných ampulí. Může se používat také k dekorativním účelům na lahve, sklenice na víno a plakety. Také nachází uplatnění na keramických výrobcích jako je sanitární zařízení, materiály pro elektroniku a k dekoraci obkladů a dlažeb.


Sklo
KeramikaDoporučené lasery:
LMC6001P lze použít jak u laseru CO2, tak u pevnolátkového laseru.

Ředění:
LMC6001P se ředí v závislosti na způsobu aplikace.

Aplikace spray-tool:
Doporučený poměr 2:1 (2 díly LMC6001P a 1 díl denaturovaného alkoholu), zkontrolujte si v návodu tloušťku materiálu pro Váš model

Aplikace štětcem:
D
oporučený poměr 3:1 (3 díly LMC6001P a 1 díl denaturovaného alkoholu)Způsoby aplikace:
Ujistěte se, že povrch materiálu je čistý, zbavený mastnoty, chemikálií, prachu a lakového nátěru.

Aplikace spray-tool:
Pokud nanášíte LMC6001P spray-tool nastříkejte rovnoměrně ve vzdálenosti 25 cm od povrchu a pohybujte sprejem ze strany na stranu, abyste pokryli celou plochu materiálu. Ujistěte se, že materiál není na spodní straně vidět. Nastříkejte jednou nebo dvakrát podle potřeby. U LMC6001P je potřeba nanést dostatečně silnou vrstvu, pravděpodobně bude nutné nastříkat vícekrát.

Aplikace štětcem:
Pokud nanášíte LMC6001P štětcem, použijte asi 2,5 cm silný štětec. Naneste hladkým, rovným tahem.

Poznámka:
Při aplikaci se doporučuje použít spíše airbrush než štětec. Při použití štětce může být obtížné vytvořit na materiálu hladkou, rovnoměrnou vrstvu, která je důležitá pro dosažení finálního výsledku značení. Aplikaci štětcem doporučujeme pouze v případě, že nemáte airbrush nebo nanášíte na malou plochu.


Čas a způsob schnutí:
Na vzduchu je LMC6001P suchá za běžných podmínek za 3-4 minuty. Pokud schne příliš dlouho, můžete pro urychlení sušení použít vysoušeč vlasů nebo teplovzdušný ventilátor. LMC6001P lze vysušit běžným vysoušečem vlasů do 15 sekund.

Nastavení laseru:
Pokud používáte značící materiály Thermark, dvě nejdůležitější veličiny, které je třeba sledovat u každého laseru je výkon a rychlost. Jsou však také jiné relevantní veličiny v závislosti na tom, jaký laser používáte např. ohnisková délka čočky, rozlišení (DPI,PPI, Hz). Pokud si chcete přečíst více informací o nastavení laseru, klikněte na odkaz níže pro stažení tabulky doporučených nastavení u LMC 6001P pro různé materiály.

Tabulka nastavení laseru pro LMC6001P

Vzhled výrobku:
LMC6001P je kávově hnědá tekutina, která má viskozitu jako pomerančová šťáva. Před použitím je třeba ji zředit a promíchat, ale barva zůstává i po zředění tmavě hnědá.

Naneste jednou na materiál a nechte uschnout, LMC6001P se zbarví do tmavě hnědého odstínu.


Skladování:
Všechny LMC výrobky by měly být skladovány mezi 5 až 35°C na tmavém a suchém místě.


Prodej:

LMC6001.10

303,- s DPH

koupit

LMC6001.50

1990,- s DPH

koupit

Home Page | Produkty | FAQs | Kontakt | Mapování stránky


Pod nabídky:


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku